Kispest - Wekerletelep, 1192 Budapest, Hungária út 11. Térkép
OM: 035142, KLIK: BT2801
Kispesti Erkel Ferenc
Általános Iskola
„…a gyermekeknek két
dolgot kell adnunk:
gyökereket és szárnyakat.” 

Johann Wolfgang von Goethe
Vezetékes/fax: 06-1 / 282-96-44
Mobil: 06-30 / 357-63-37

Eredményeink


A következő táblázatban azok a budapesti iskolák szerepelnek, amelyek a 8. évfolyamos kompetenciamérés eredményei alapján az átlagosnál nagyobb mértékben fejlesztik a diákok matematikai képességeit.

Matematika



Intézmény

Az elmúlt öt évben hányszor teljesítette a feltételt

Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2
Áldás Utcai Általános Iskola 2
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium 2
Bakáts Téri Ének-zenei Általános Iskola 2
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium 1
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola Újszász utcai Telephelye 3
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola Telephelye 1
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola 2
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola 1
Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium 1
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium 2
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola 1
Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános Iskola 1
Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola 2
Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola 2
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola 1
Budapest XIV. Kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola 1
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola 1
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola 2
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola 1
Budapest XVI. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola 2
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium 4
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola 4
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola 2
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium 4
Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Iskola 1
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola 4
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola 1
Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános Iskola 4
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 4
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium 2
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola Telephelye 3
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola 2
Fodros Általános Iskola 3
Gazdagrét - Törökugrató Általános Iskola 4
Gulner Gyula Általános Iskola 3
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola 3
Kispesti Bolyai János Általános Iskola 3
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola 3
Kispesti Kós Károly Általános Iskola 2
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakgimnázium 1
Kőbányai Bem József Általános Iskola 1
Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola 1
Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1
Óbudai Harrer Pál Általános Iskola 1
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda 3
Pais Dezső Általános Iskola 3
Pesthidegkúti Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 2
Reménység Katolikus Általános Iskola 1
Sashalmi Tanoda Általános Iskola 2
Szabadság Sugárúti Általános Iskola Szabadság sugárút 34-36. Telephelye 1
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium 4
Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 3
Szent Korona Általános Iskola 1
Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium 3
Törökvész Úti Általános Iskola 1
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola 5
Újpesti Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 5
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 4
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Ének-zene Tagozatos Általános Iskolája 3
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 4


  2017/18-as tanév Tanulmányi- és sport teljesítmények eredményei
Kerületi, fővárosi (megyei), országos szintű versenyeredmények (1-6 helyezés)
Kerületi, fővárosi, országos versenyeken elért eredmények:
I.félév:

Sorszám Versenyző(k) Kerületi, fővárosi, országos Verseny neve Helyezés Felkészítő tanár(ok)
1. Turchányi Hanna kerületi Versmondó verseny I. Acsai Zita
2. Szöllősy Rebeka kerületi Versmondó verseny I. Acsai Zita
3. 2-5.osztályos csapat kerületi Játékos sportverseny I. Auffenberg Antal
4. Vahalcsik Benedek kerületi Teleki Pál Földrajz – Földtan Verseny II. Bertyákné Czérna Ágnes
5. Oláh Gergely kerületi Teleki Pál Földrajz – Földtan Verseny V. Bertyákné Czérna Ágnes
6. Péter Bence kerületi Teleki Pál Földrajz – Földtan Verseny VI. Bertyákné Czérna Ágnes
7. Mándli Ákos kerületi Szépolvasó verseny III. Czirjákné Kocsis Ibolya
 8. Vati Luca kerületi Jótett helyében jót várj I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
9. Berkó Rozália kerületi Jótett helyében jót várj II. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
10. Schweigert Benjamin kerületi Jótett helyében jót várj III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
11. Ladányi Anna kerületi Jótett helyében jót várj Különdíj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
12. Mátrai Hajna kerületi Városi ember és környezete I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
13. Mátrai Hajna kerületi Városi ember és környezete I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
14. Mátrai Hajna kerületi Városi ember és környezete III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
15. Ékes Borbála kerületi Városi ember és környezete II. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
16. Ékes Borbála kerületi Városi ember és környezete III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
17. Szász Panna kerületi Városi ember és környezete II. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
18. Marinyák Hunor kerületi Szépolvasó verseny II. Kaposiné Steurer Emese
19. Horváth Bernát kerületi Szépolvasó, versmondó verseny III. Kaposiné Steurer Emese
20. Ludányi Márton kerületi Versmondó verseny III. Kaposiné Steurer Emese
21. Erdős-Ozorai Lia kerületi Szépolvasó verseny II. Kirillyné László Enikő
22. Somogyi Viktória kerületi Versmondó verseny III. Kirillyné László Enikő
23. Szabó Dóra kerületi Német OÁTV továbbjutás Miklovicz András
24. Kratochwill Balázs kerületi Német OÁTV továbbjutás Miklovicz András
25. Horváth Antal kerületi Német OÁTV továbbjutás Miklovicz András
26. Székely-Suber Luca kerületi Versmondó verseny I. Nagy Katalin
27. Barla-Szabó László, Káli Botond, Kerekes Kristóf, Major Zsolt Gergő, Simon Fanni, Sziklai Réka, Szlovicsák Márton kerületi Törénelem továbbjutás Nagy Katalin
28. Szász Panni kerületi Népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
29. Tanács Lili kerületi Népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
30. Rokolya Együttes kerületi Népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
31. Sziklai Réka, Kratochwill Réka, Csaba Dorka kerületi Bolyai Nyelvészeti verseny II. Spákné Papp Mária
32. Galán Géla kerületi Kazinczy Verseny I. Spákné Papp Mária
33. 3-4. osztályos fiúk kerületi Mikulás Kupa - labdarúgás I. Szeifert Éva
34. 5-6. osztályos fiúk kerületi Mikulás Kupa - labdarúgás V. Szeifert Éva
35. 5-6. osztályos lányok kerületi Mikulás Kupa – partizán kidobós II. Szeifert Éva
36. Kurilla Zsófia, Sziklai Réka kerületi Mikulás Kupa – asztaltenisz V. Szeifert Éva
37. Marton Zsolt, Nagy Sebestyén kerületi Mikulás Kupa – asztaltenisz II. Szeifert Éva
38. Kása Péter, Kis Márk kerületi Mikulás Kupa – asztaltenisz III. Szeifert Éva
39. Stocker Dániel kerületi Mikulás Kupa – asztaltenisz III. Szeifert Éva
40. Takács Lenke kerületi Mikulás Kupa – asztaltenisz V. Szeifert Éva
41. Sulija Sára kerületi Kispest Kupa Asztaltenisz verseny II. Szeifert Éva
42. Stocker Dániel kerületi Kispest Kupa Asztaltenisz verseny III. Szeifert Éva
43. Pintér Lukács kerületi Kispest Kupa Asztaltenisz verseny V. Szeifert Éva
44. 3-4. osztályos lányok kerületi Atlétika Többpróba verseny IV. Szeifert Éva
45. 5-6. osztályos lányok kerületi Atlétika Többpróba verseny I. Szeifert Éva
46. 7-8. osztályos lányok kerületi Atlétika Többpróba verseny IV. Szeifert Éva
47. 3-4. osztályos fiúk kerületi Atlétika Többpróba verseny VI. Szeifert Éva
48. 1-2. osztályos fiúk kerületi Atlétika váltóverseny III. Szeifert Éva
49. 1-2. osztályos lányok kerületi Atlétika váltóverseny IV. Szeifert Éva
50. 3-4. osztályos fiúk kerületi Atlétika váltóverseny V. Szeifert Éva
51. 3-4. osztályos lányok kerületi Atlétika váltóverseny IV. Szeifert Éva
52. 5-6. osztályos fiúk kerületi Atlétika váltóverseny VI. Szeifert Éva
53. 5-6. osztályos lányok kerületi Atlétika váltóverseny I. Szeifert Éva
54. 7-8. osztályos fiúk kerületi Atlétika váltóverseny V. Szeifert Éva
55. NAP váltó fiúk kerületi Atlétika váltóverseny VI. Szeifert Éva
56. NAP váltó lányok kerületi Atlétika váltóverseny I. Szeifert Éva
57. Németh Kata kerületi Svéd-Napok Andersen I. Szekeres Judit
58. Molnár Borbála kerületi Svéd-Napok Andersen III. Szekeres Judit
59. Tömpe Hanga kerületi Svéd-Napok Andersen Különdíj Szekeres Judit
60. Sziklai Dávid kerületi Vers-és prózamondó verseny II. Varga Zsuzsanna
61. Csaba Dorka, Simon Fanni, Kálmáncsi Luca kerületi OÁTV továbbjutás Varga Zsuzsanna
62. 2-5. osztályos csapat budapesti Játékos sportverseny VI. Auffenberg antal
63. Mándli Ákos, Jambrik Dániel, Bui The Anh, Babály Zétény budapesti Bolyai anyanyelvi verseny III. Czirjákné Kocsis Ibolya
64. Vahalcsik Benedek, Pécsi _Virág, Góg Sára budapesti Apáczai Gimnázium Történelem verseny   Urmai László Ferencné
65. Kerekes Kristóf országos Evezős Diákolimpia III. Pergel László
66. Major Zsolt országos Evezős Diákolimpia III. Pergel László
67. Barla-Szabó László országos Evezős Diákolimpia III. Pergel László
68. Tóth Benedek országos Evezős Diákolimpia III. Pergel László
69. Franca Bálint országos Evezős Diákolimpia III. Pergel László


  II.félév:

Sorszám Versenyző(k) Kerületi, területi, országos Verseny neve Helyezés Felkészítő tanár(ok)
70. Szöllősy Rebeka kerületi Mesemondó verseny I. Acsai Zita
71. Nguen Nóra kerületi Angol komplex verseny II. Benkovics Attiláné
72. Kemény Ákos kerületi Angol komplex verseny IV. Benkovics Attiláné
73. Jambrik Dániel, Nagy Emília kerületi Kerületi matematika verseny IV. Czirjákné Kocsis Ibolya
74. Nagy Emília kerületi Kerületi matematika verseny III. Czirjákné Kocsis Ibolya
75. Szele Milos kerületi Német kerületi versmondó II. Fogarassy Anita
76. Pászti Sámuel kerületi Német kerületi versmondó III. Fogarassy Anita
77. Nguen Nóra kerületi Hevesy György Kémia-verseny II. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
78. Bogár Levente kerületi Informatika, grafika verseny VI. Gyulay Mihályné
79. Fekete Zsanett kerületi Informatika szövegszerkesztés I. Gyulay Mihályné
80. Góg Sára kerületi Informatika szövegszerkesztés III. Gyulay Mihályné Auffenberg Antal, Kaszala Éva
81. Nguyen Nóra kerületi Informatika Power Point III. Gyulay Mihályné
82. Kálmán Dóra kerületi Informatika Power Point IV. Gyulay Mihályné
83. Hámori Ádám kerületi Szövegszerkesztés V. Gyulay Mihályné
84. Vass Ágota kerületi Vizuális kultúra festés I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
85. Vati Luca kerületi Pannon Vaices Eszter I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
86. Mátrai Hajna kerületi Pannon Vaices Eszter III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
87. Szikes Ivett kerületi Pannon Vaices Eszter Közönség díj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
88. Mátrai Hajna kerületi Wekerlei emlékek III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
89. Gaudi-Nagy Nándor kerületi Matematika verseny csapat I. Kaposiné Steurer Emese
90. Simon Bence kerületi Matematika verseny csapat I. Kaposiné Steurer Emese
91. Viola Csenge kerületi Matematika verseny csapat I. Kaposiné Steurer Emese
92. Czéró Máté kerületi Matematika verseny egyéni II. Kaposiné Steurer Emese
93. Marinyák Hunor kerületi Mesemondó verseny I. Kaposiné Steurer Emese
94. Ludányi Márton kerületi Mesemondó verseny II. Kaposiné Steurer Emese
95. Székely-Suber Luca kerületi Vers-és prózamondó verseny I. Nagy Katalin
96. Ludányi Emma Zselyke kerületi Versmondó verseny II. Nagy Katalin
97. Székely-Suber Luca kerületi Mesemondó verseny II. Nagy Katalin
98. Székely-Suber Luca kerületi Kerületi német vers-és prózamondó verseny I. Pokol Renáta
99. Kati Roland kerületi Kerületi német vers-és prózamondó verseny I. Pokol Renáta
100. Horváth Mirtill kerületi Kerületi német vers-és prózamondó verseny I. Pokol Renáta
101. Bernáth Petra kerületi Kerületi német vers-és prózamondó verseny III. Pokol Renáta
102. Győri Petra kerületi Kerületi német vers-és prózamondó verseny I. Pokol Renáta
103. Kaláris
Kispendely
kerületi Kerületi népdaléneklési verseny kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
104. Legénykék
Kisrigók
kerületi Kerületi népdaléneklési verseny kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
105. Csicsergők kerületi Kerületi népdaléneklési verseny kiemelet arany Sebőkné Kós Szilvia
106. Pap Johanna, Ékes András, Hadas Tamás, Szikszai Johanna, Trungel-Nagy Botond kerületi Angol játékos verseny csapat I. Sótonyi Lilla
107. Hegedűs Péter kerületi Angol komplex verseny I. Sótonyi Lilla
108. Borsay Gellért kerületi Angol komplex verseny III. Sótonyi Lilla
109. Hadas Tamás kerületi Angol komplex verseny V. Sótonyi Lilla
110. Szikszai Johanna kerületi Angol komplex verseny III. Sótonyi Lilla
111. Horváth Ádám kerületi Szavalóverseny I. Spákné Papp Mária
112. Kratochwill Réka, Csaba Dorka, Sziklai Réka kerületi Anyanyelvi- nyelvész csapat I. Spákné Papp Mária
113. Kratochwill Réka kerületi Magasugró verseny I. Szeifert Éva
114. Csaba Dorka kerületi Magasugró verseny II. Szeifert Éva
115. Csató Ildikó kerületi Magasugró verseny II. Szeifert Éva
116. Geröly Tamara kerületi Magasugró verseny III. Szeifert Éva
117. Iváncsics Ambrus kerületi Magasugró verseny I. Szeifert Éva
118. Egervári Márton kerületi Magasugró verseny II. Szeifert Éva
119. Rásó Barnabás kerületi Magasugró verseny IV. Szeifert Éva
120. Amsztman Dániel kerületi Magasugró verseny IV. Szeifert Éva
121. Farkas Martin Gábor kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny V. Szeifert Éva
122. Stocker Tamás Dániel kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny III. Szeifert Éva
123. Szemán Márton, Molnár Mihály kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny V. Szeifert Éva
124. Szemán Márton, Molnár Mihály kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny VI. Szeifert Éva
125. Sulija Sára kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny II. Szeifert Éva
126. Csató Ildikó kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny III. Szeifert Éva
127. Molnos Levente kerületi Tavasz Kupa Asztaltenisz Verseny V. Szeifert Éva
128. Pintér Lukács kerületi Asztaltenisz Diákolimpia III. Szeifert Éva
129. Nagy Kamilla kerületi Mezei Futóverseny Diákolimpia V. Szeifert Éva
130. Geröly Tamara kerületi Mezei Futóverseny Diákolimpia II. Szeifert Éva
131. Csaba Réka, Nagy Kamilla, Kovács Eszter, Karanovics Natasa, Veres Fruzsina kerületi Mezei Futóverseny Diákolimpia III. Szeifert Éva
132. Tanács Antal, Bui The Anh, Váradi Zalán, Szemán Márton, Franca Bálint, Gaudi-Nagy András, Pintér Lukács kerületi Mezei Futóverseny Diákolimpia IV. Szeifert Éva
133. 5-6. osztályos fiúk kerületi Mezei Futóverseny Diákolimpia III. Szeifert Éva
134. Nagy Kamilla, Kovács Eszter, Kati Kitti, Kövér Tímea, Berek Ida kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. Szeifert Éva
135. Kovács Eszter kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia távolugrás IV. Szeifert Éva
136. Horváth Bernát, Bui The Anh, Gaudi-Nagy András, Váradi Zalán, Horváth Ádám, Stocker Tamás Dániel kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. Szeifert Éva
137. Horváth Bernát kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 60 m síkfutás IV. Szeifert Éva
138. Stocker Tamás Dániel kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia kislabdahajítás V. Szeifert Éva
139. Kratochwill Réka, Hendlein Liliána, Barla-Szabó Márta, Franca Vivien, Kerekes Kitty, Sziklai Dóra kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia III. Szeifert Éva
140. Kratochwill Réka kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia egyéni összetett I. Szeifert Éva
141. Kratochwill Réka kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 60 m síkfutás I. Szeifert Éva
142. Kratochwill Réka kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia távolugrás I. Szeifert Éva
143. Hendlein Liliána kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia kislabdahajítás V. Szeifert Éva
144. Kratochwill Réka kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 600 m síkfutás I. Szeifert Éva
145. Dobay Ádám, Réső Dániel, Alvári Botond, Amsztman Dániel.Ékes András, Trungel-Nagy Botond kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. Szeifert Éva
146. Geröly Tamara, Csató Ildikó, Sulija Sára, Nguyen Nóra, Ékes Borbála kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia III. Szeifert Éva
147. Geröly Tamara kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia egyéni összetett III. Szeifert Éva
148. Csató Ildikó kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia egyéni összetett V. Szeifert Éva
149. Geröly Tamara kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 100 m síkfutás I. Szeifert Éva
150. Csató Ildikó kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 100 m síkfutás IV. Szeifert Éva
151. Csató Ildikó kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia távolugrás III. Szeifert Éva
152. Nguyen Nóra kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia kislabdahajítás IV. Szeifert Éva
153. Geröly Tamara kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia kislabdahajítás V. Szeifert Éva
154. Csató Ildikó kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia kislabdahajítás VI. Szeifert Éva
155. Csató Ildikó kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia súlylökés IV. Szeifert Éva
156. Geröly Tamara kerületi Atlétika Többpróba Diákolimpia 800 m síkfutás I. Szeifert Éva
157. Mousa Nóra kerületi Kerületi versmondó verseny I. Szilas Kinga
158. Horváth Antal kerületi Kerületi versmondó verseny II. Szilas Kinga
159. Nguyen Nóra kerületi Kerületi matematika verseny II. Tomaszovszkyné Somogyi Ágnes
160. 5. a osztály kerületi Német játékos vetélkedő I. Varga Zsuzsanna
161. 5. a osztály kerületi Német játékos vetélkedő II. Varga Zsuzsanna
162. Pécsi Gréta budapesti Kötélugró Diákolimpia egyéni       II. Auffenberg Antal
163. Pécsi Anna budapesti Kötélugró Diákolimpia egyéni I. Auffenberg Antal
164. Pécsi Anna, Schuszter Blanka, Hortobágyi Zille, Kiss Boglárka budapesti Kötélugró Diákolimpia csapat II. Auffenberg Antal
165. Nagy Emília budapesti Kötélugró Diákolimpia egyéni II. Auffenberg Antal
166. Jancsó Réka budapesti Kötélugró Diákolimpia egyéni IV. Auffenberg Antal
167. Hortobágyi Zille budapesti Kötélugró Diákolimpia egyéni IV. Auffenberg Antal
168. Pécsi Anna, Pécsi Gréta budapesti Kötélugró Diákolimpia páros II. Auffenberg Antal
169. Boronyai Anna, Kohajda Nikolett budapesti Kötélugró Diákolimpia páros III. Auffenberg Antal
170. Szöllősy Rebeka, Nagy Emília budapesti Kötélugró Diákolimpia páros IV. Auffenberg Antal
171. Jambrik Dániel, Babály Zétény, Nagy Emília budapesti Zrínyi Ilona Matematikaverseny IV. Czirjákné Kocsis Ibolya
172. Jambrik Dániel budapesti Tudásbajnokság magyar nyelv IV. Czirjákné Kocsis Ibolya
173. Sziklai Dóra budapesti Horváth Mihály történelem és múzeumbarát tehetséggondozó verseny V. Nagy Katalin
174. Sziklai Dávid budapesti Horváth Mihály történelem és múzeumbarát tehetséggondozó verseny VI. Nagy Katalin
175. Rokolya budapesti „ Tiszán innen” népdaléneklési verseny Kiemelt I. Sebőkné Kós Szilvia
176. Szász Panni budapesti „ Tiszán innen” népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
177. Kicsinyek Kórusa budapesti Éneklő Ifjúság I.dip. Sebőkné Kós Szilvia
178. Kratochwill Réka, Csaba Dorka, Sziklai Réka budapesti Anyanyelvi – Nyelvész csapatverseny IV. Spákné Papp Mária
179. Sziklai Réka budapesti Bendegúz verseny IV. Spákné Papp Mária
180. Kratochwill Réka budapesti Atlétikai Diákolimpia 60 m síkfutás II. Szeifert Éva
181. Kratochwill Réka budapesti Atlétikai Diákolimpia távolugrás VI. Szeifert Éva
182. Csaba Dorka budapesti OÁTV II. Varga Zsuzsanna
183. Pécsi Gréta országos Kötélugró Diákolimpia egyéni V. Auffenberg Antal
184. Pécsi Anna országos Kötélugró Diákolimpia egyéni VI. Auffenberg Antal
185. Pécsi Anna, Schuszter Blanka, Hortobágyi Zille, Kiss Boglárka országos Kötélugró Diákolimpia csapat IV. Auffenberg Antal
186. Rokolya országos „Tiszán innen” I. Sebőkné Kós Szilvia
187. Rokolya országos Hévízgyörki népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
188. Legénykék országos Hévízgyörki népdaléneklési verseny I. Sebőkné Kós Szilvia
189. Kratochwill Réka országos Atlétikai Diákolimpia 60 m síkfutás III. Szeifert Éva
190. Erdélyi Dorottya országos Költészet napja versillusztráció IV. Szekeres Judit
191. Molnár Borbála országos Költészet napja versillusztráció IV. Szekeres Judit
192.   országos Éneklő Ifjúság I. Urmai László Ferencné
 

Gratulálunk és köszönjük a felkészítő tanárok eredményes munkáját!

A felsorolásban „csak” a versenyeken 1-6. helyezést elértek szerepelnek.

Összesítésként, számokban:

Összesen csaknem 246 fő tanuló vett részt 89 versenyen, ez az összlétszámot tekintve 58 %-os részvételi arány.


53 db       I. helyezést
30 db       II. helyezést
38 db       III. helyezést
26 db       IV. helyezést
17 db       V. helyezést
11 db       VI. helyezést
2 db         Különdíj

2016 © Minden jog fenntartva
Kispest - Wekerletelep, 1192 Budapest, Hungária út 11.

Vezetékes/fax: 06-1 / 282-96-44
Mobil: 06-30 / 357-63-37

Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola