Kispest - Wekerletelep, 1192 Budapest, Hungária út 11. Térkép
OM: 035142, KLIK: BT2801
Kispesti Erkel Ferenc
Általános Iskola
„…a gyermekeknek két
dolgot kell adnunk:
gyökereket és szárnyakat.” 

Johann Wolfgang von Goethe
Vezetékes/fax: 06-1 / 282-96-44
Mobil: 06-30 / 357-63-37

Eredményeink

Tanulók eredményei


Versenyeredmények

Kerületi, fővárosi, országos versenyeken elért eredmények:

I.félév:

Sorszám Versenyző(k) Kerületi, fővárosi, országos Verseny neve Helye-zés Felkészítő tanár(ok)
1. Gáhor Noémi 5.a kerületi Kisplasztika I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
2. Pus Beatria 5.a fővárosi Rajz/Könyvtár külön-díj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
3. Székely-Suber Luca 3.a kerületi Versmondó III. Nagy Katalin
4. Dóczi Júlia 3.a kerületi Versmondó III. Nagy Katalin
5. Csapat 4.a területi Bolyai matematika I. Maserné Drexler Katalin
6. Csapat 3.a területi Bolyai matematika I. Berecz Mária
7. Bézsenyi Barka 2.a kerületi Szépolvasó III. Kaposiné Steurer Emese
 8. Skorday Nóra 2.a kerületi Szépolvasó III. Kaposiné Steurer Emese
9. Bézsenyi Barka 2.a kerületi Versmondó I. Kaposiné Steurer Emese
10. Czéró Alíz 2.a kerületi Versmondó I. Kaposiné Steurer Emese
11. Csapat 6.b kerületi Öko-verseny II. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
12. Csapat 7.b kerületi Öko-verseny III. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
13. Jancsó Réka 4.b kerületi Szépolvasó III. Kirillyné László Enikő
14. Bézsenyi Nóra 4.b kerületi Versmondó III. Kirillyné László Enikő
15. Csapat 5.o. megyei Kecske Kupa/ matek III. Tomasovszkyné Somogyi Ágnes
16. Sziklai Dóra 7.a kerületi Rajzverseny III. Szekeres Judit
17. Erdélyi Dorottya 3.b kerületi Rajzverseny/Izlandi manók külön-díj Szekeres Judit
18. Folk Veronika 3.b kerületi Rajzverseny/Izlandi manók külön-díj Szekeres Judit
19. Molnár Ábrahám 7.b kerületi Rajzverseny/Izlandi manók külön-díj Szekeres Judit
20. Szász Panna 7.b kerületi Rajzverseny/Izlandi manók külön-díj Szekeres Judit
21. Gáspár Noémi 6.b országos Rajzverseny/Szent korona I. Szekeres Judit
22. Mandl Maja 6.b országos Rajzverseny/Szent korona III. Szekeres Judit
23. Folk Veronika 3.b országos Rajzverseny/Szent korona II. Szekeres Judit
24. Huszár Viktor 1.a kerületi Versmondó III. Czirjákné Kocsis Ibolya
25. Béres Anna 1.a országos Tudásbajnokság/levelező I. Czirjákné Kocsis Ibolya
26. Bieless Bertalan 1.a országos Tudásbajnokság/levelező I. Czirjákné Kocsis Ibolya
27. Huszár Viktor 1.a országos Tudásbajnokság/levelező I. Czirjákné Kocsis Ibolya
28. Szabó-Barna Kamilla 1.a országos Tudásbajnokság/levelező I. Czirjákné Kocsis Ibolya
29. Benkő Zoé 1.a országos Tudásbajnokság/levelező I. Czirjákné Kocsis Ibolya
30. Csapat 5.o. kerületi Német I. Varga Zsuzsa
31. Csapat 5.o. kerületi Német IV. Varga Zsuzsa
32. Csapat 5.o. kerületi Német V. Varga Zsuzsa
33. Csapat 5.b területi Bolyai anyanyelvi III. Spákné Papp Mária
34. Csapat 7.o. kerületi Játékos országismereti verseny/német IV. Vázsonyi Mónika
35. Csapat 6.b megyei Kecske Kupa/matek III. Fődi Gabriella
36. Erdélyi Dorottya 3.b kerületi Szépolvasó II. Konkoly Zsuzsanna
37. Csapat 3.b területi Bolyai anyanyelvi IV. Konkoly Zsuzsanna
38. Csapat 7.a területi Bolyai anyanyelvi VI. Szilas Kinga
39. Csapat 6.b kerületi Játékos angol III. Sótonyi Lilla
40. Svraka Milán 6.b kerületi Mezei futóverseny II. Szeifert Éva
41. Mandl Maja 6.b kerületi Mezei futóverseny III. Szeifert Éva
42. Kovács Eszter 6.b kerületi Mezei futóverseny IV. Szeifert Éva
43. II. korcsoportos lányok kerületi Mezei futóverseny III. Szeifert Éva
44. II. korcsoportos fiúk kerületi Mezei futóverseny III. Szeifert Éva
45. III. korcsoportos lányok kerületi Mezei futóverseny II. Szeifert Éva
46. III. korcsoportos fiúk kerületi Mezei futóverseny I. Szeifert Éva
47. IV. korcsoportos lányok kerületi Mezei futóverseny II. Szeifert Éva
48. III. korcsoportos fiúk kerületi Kispályás labdarúgó torna I. Szeifert Éva
49. II. korcsoportos lányok kerületi Atlétikai többpróba II. Szeifert Éva
50. III. korcsoportos lányok kerületi Atlétikai többpróba II. Szeifert Éva
51. II. korcsoportos fiúk kerületi Atlétikai többpróba II. Szeifert Éva
52. III. korcsoportos fiúk „A” kerületi Atlétikai többpróba II. Szeifert Éva
53. III. korcsoportos fiúk „B” kerületi Atlétikai többpróba IV. Szeifert Éva
54. IV. korcsoportos fiúk kerületi Atlétikai többpróba IV. Szeifert Éva
55. Szendi-Mészáros Balázs 3.a kerületi Asztalitenisz Diákolimpia II. Szeifert Éva
56. Berkó Domonkos 3.a kerületi Asztalitenisz Diákolimpia III. Szeifert Éva
57. Farkas Martin 5.b kerületi Asztalitenisz Diákolimpia IV. Szeifert Éva
58. Erdős-Ozorai Emma 2.b kerületi Asztalitenisz Diákolimpia IV. Szeifert Éva
59. Tanács Antal 5.a kerületi Asztalitenisz Diákolimpia V. Szeifert Éva
60. Erdős-Ozorai Emma 2.b kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz II. Szeifert Éva
61. Bui The Vinh 3.a kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz II. Szeifert Éva
62. Berkó Domonkos 3.a kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz I. Szeifert Éva
63. Derényi Bálint 5.a kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz IV. Szeifert Éva
64. Knyazoviczky Zsombor 7.b kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz IV. Szeifert Éva
65. Stocker Tamás Dániel 6.b kerületi Kispest Kupa/Asztalitenisz V. Szeifert Éva
66. Jakab Laura Zita 5.b kerületi Kispesti Úszó Kupa III. Szeifert Éva
67. Schmidt Ariella 6.b kerületi Kispest Úszó Kupa V. Szeifert Éva
68. Felsős fiú váltó „A” kerületi Kispest Úszó Kupa IV. Szeifert Éva
69. Kern Balázs 3.a kerületi Kispest Úszó Kupa III. Szeifert Éva
70. Juhász Milán 2.b kerületi Kispesti Úszó Kupa I. Szeifert Éva
71. Alsós fiú váltó kerületi Kispesti Úszó Kupa II. Szeifert Éva
72. Juhász Jázmin 2.a kerületi Kispesti Úszó Kupa III. Szeifert Éva
73. Vörös Adél 2.b  kerületi Kispesti Úszó Kupa IV. Szeifert Éva
74. Alsós lány váltó  kerületi Kispest Úszó Kupa V. Szeifert Éva
75. Berkó Domonkos  kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz I. Szeifert Éva
76. Bui The Vinh 3.a kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz II. Szeifert Éva
77. Erdős-Ozorai Emma 2.b kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz III. Szeifert Éva
78. Varga Áron Sebestyén 2.b kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz IV. Szeifert Éva
79. Erdős-Ozorai Emma 4.b kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz I. Szeifert Éva
80. Tanács Antal-.Bui The Anh 5.a kerületi Mikulás Kupa/Asztalitenisz IV. Szeifert Éva
81. III korcsoportos lányok kerületi Mikulás Kupa/Partizán kidobós IV. Szeifert Éva
82. 8. a fiúk fővárosi Floorball Diákolimpia selejtező V. Auffenberg Antal
83. Pászti Sámuel 4.a kerületi Versmondó III. Illésné Faragó Zsuzsanna
 
II.félév:

Sorszám Versenyző(k) Kerületi, területi, országos Verseny neve Helyezés Felkészítő tanár(ok)
84. 1-2. osztályos fiúk kerületi Labdarugó Diákolimpia I. kcs. III. Auffenberg Antal
85. Kovács Dorka kerületi Hevesy György kémiaverseny I. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
86. Berek Ida kerületi Hevesy György kémiaverseny II. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
87. Vass Ágota 8.b kerületi Zöld lapok II. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
88. Morvai Emese 8.a kerületi Zöld lapok II. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
89. Vu Phuong Uyen Fanni 5.a kerületi Zöld lapok Különdíj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
90. Vass Ágota 8.b kerületi Kerületi rajz verseny Különdíj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
91. Kohajda Nikoletta 8.b kerületi Kerületi rajz verseny III. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
92. Gáhor Noémi 5.a kerületi Kerületi kisplasztika I. Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
93. Sziklai Dávid 7.a kerületi Savaria Országos történelem verseny I. Nagy Katalin
94. Horváth Marcell 7.a kerületi Savaria Országos történelem verseny II. Nagy Katalin
95. Sziklai Dávid, Herbst Dániel, Réső Dániel kerületi 1848-49-es forradalom és szabadságharc V. Nagy Katalin
96. Dóczi Júlia 3.a kerületi kerületi német versmondó verseny 3-4. osztály I. Pokol Renáta
97. Székely Emma Zsófia 2.a kerületi kerületi német versmondó verseny 1-2. osztály II. Pokol Renáta
98. Legénykék 5.b kerületi Tiszán innen, Dunán túl kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
99. Trungel –Nagy Botond kerületi Informatikai Alkalmazó Verseny I. Somogyi Anett
100. Licsik Zsófia kerületi Informatikai Alkalmazó Verseny I. Somogyi Anett
101. Putz Panni 7.b kerületi Kerületi síverseny I. Szeifert Éva
102. Gajda Linda 5.a kerületi Kerületi síverseny IV. Szeifert Éva
103. Rokolya Együttes (8fő) kerületi Tiszán innen, Dunán túl I. Urmai László Ferencné
104. Tanács Liliána kerületi Tiszán innen, Dunán túl I. Urmai László Ferencné
105. Nagy Kamilla kerületi Tiszán innen, Dunán túl I. Urmai László Ferencné
106. Ludányi Márton 6.a kerületi Német versmondó verseny II. Vázsonyi Mónika
107. Vámos Leóna 6.a kerületi Nyelvi kvízjáték online verseny I. Vázsonyi Mónika
108. Pécsi Gréta budapesti Kötélugró Diákolimpia, III. kcs egyéni öszetett II. Auffenberg Antal
109. Goschler Bence, Babály Zétény, Bernáth Petra, Jambrik Dániel budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny III. Gondolovics-Bertók Zsuzsanna
110. Pászti Sámuel budapesti Zrínyi Ilona matematika verseny III. Maserné Drexler Katalin
111. Nagy Emília 5.a budapesti Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny I. Nagy Katalin
112. Gáhor Noémi 5.a budapesti Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny I. Nagy Katalin
113. Bogár Levente 7.a budapesti Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny II. Nagy Katalin
114. Jambrik Dániel 5.a budapesti Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny II. Nagy Katalin
115. Sziklai Dávid 7.a budapesti Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát verseny II. Nagy Katalin
116. Nagy Emília 5.a budapesti Olimpiák online versenye I. Nagy Katalin
117. Vu Phuong Uyen Fanni 5.a budapesti Olimpiák online versenye II. Nagy Katalin
118. Gordán Ramóna 5.a budapesti Olimpiák online versenye III. Nagy Katalin
119. Legénykék 5.b budapesti Tiszán innen, Dunán túl kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
120. Molnár Mihály budapesti Zrínyi Ilona Matematika Verseny Dél-Pesti körzet I. Tomasovszkyné Somogyi Ágnes
121. 5. osztály csapat budapesti Zrínyi Ilona Matematika Verseny Dél-Pesti körzet I. Tomasovszkyné Somogyi Ágnes
122. 5. osztály csapat budapesti Kecske matematika verseny I. Tomasovszkyné Somogyi Ágnes
123. Rokolya (8 fő) budapesti Tiszán innen, Dunán túl I. Urmai László Ferencné
124. Tanács Liliána budapesti Tiszán innen, Dunán túl I. Urmai László Ferencné
125. Nagy Kamilla budapesti Tiszán innen, Dunán túl II. Urmai László Ferencné
126. Nagy Kamilla budapesti KÓTA Népdaléneklési Verseny I. Urmai László Ferencné
127. Tanács Liliána budapesti KÓTA Népdaléneklési Verseny I. Urmai László Ferencné
128. Rokolya (8 fő) budapesti KÓTA Népdaléneklési Verseny I. Urmai László Ferencné
129. Horváth Fanni Jozefin, , Kerekes Kitty, Sziklai Dóra budapesti Német nemzetiségi általános iskolák részére rendezett nyelvi verseny (Origó Nyelvi Centrum) III. Vázsonyi Mónika
130. Béres Anna, Bieless Bertalan, Liszek Márton, Benkő Zoé, Douda Edmond, Szabó-Barna Kamilla országos Tudásbajnokság matematika I. Czirjákné Kocsis Ibolya
131. Béres Anna, Benkő Zoé, Huszár Viktor országos Tudásbajnokság magyar nyelv I. Czirjákné Kocsis Ibolya
132. Bieless Bertalan országos Tudásbajnokság olvasás, szövegértés I. Czirjákné Kocsis Ibolya
133. Pus Beatrix 5.a országos Könyvtár verseny különdíj Juhos-Kissné Udvari Hajnalka
134. Kis rokolya 4.b országos Aranypacsirta népzenei verseny kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
135. Legénykék 5.b országos Aranypacsirta népzenei verseny kiemelt arany Sebőkné Kós Szilvia
 

A felsorolásban „csak” a versenyeken 1-6. helyezést elértek szerepelnek.

Összesítésként, számokban:
Összesen 253 fő tanuló vett részt 53 féle versenyen ez az összlétszámot tekintve az idei évben 52%-os részvételi arány.

46 db    I. helyezést
26 db  II. helyezést
28 db  III. helyezést
17 db   IV. helyezést
7 db   V. helyezést
8 db     Különdíj

2016 © Minden jog fenntartva
Kispest - Wekerletelep, 1192 Budapest, Hungária út 11.

Vezetékes/fax: 06-1 / 282-96-44
Mobil: 06-30 / 357-63-37

Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola